Konferencja GłosowaKonferencja Sieciowa
POL
 
 
Conference Calls

Powwownow uruchamia nowatorską usługę międzynarodową

Maja 2005

Powwownow, szybko rozwijający się europejski dostawca połączeń konferencyjnych rozszerzył swoją usługę tak, aby umożliwić uczestnikom ze Stanów Zjednoczonych wzięcie udziału w konferencjach organizowanych przez brytyjskich i europejskich klientów. Kluczową cechą jest fakt, że dostęp ten jest w cenie standardowego połączenia na terenie Stanów Zjednoczonych.

Celem Powwownow jest udostępnienie połączeń konferencyjnych w prosty i łatwy sposób. Istnieje duże zapotrzebowanie na transatlantyckie połączenia konferencyjne – w przeszłości wiązały się one zawsze z opłatą za połączenie międzynarodowe lub wysoką opłatą pomostową przy połączeniu konferencyjnym. Żadna inna firma z sektora telekonferencji nie oferuje rozmowy konferencyjnej za stawkę połączenia lokalnego na terenie Stanów Zjednoczonych. To sprawia, że Powowownow jest pierwszym usługodawcą tego typu na świecie.

Według Dyrektora Generalnego Andrew Pearce’a: "Uruchomienie tego typu usługi jest dla nas dużym osiągnięciem. To wyjątkowa usługa dla wyjątkowych klientów i umożliwia nie tylko ich lepszą obsługę, ale również ułatwia dzwonienie do Stanów Zjednoczonych. Brytyjskie firmy tracą 47 milionów funtów ze 150 milionów funtów, jakie wydają każdego roku przepłacając za połączenia konferencyjne. Nasza nowa stawka za wybierane połączenia sprawiła, że jesteśmy najszybciej rozwijającym się brytyjskim usługodawcą, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym".

Innowacyjna usługa Powwownow to proste połączenie, do którego przyłącza się każdy uczestnik wprowadzając numer dostępowy i korzystając z określonego PIN dołącza do prywatnej konferencji głosowej. Obecni użytkownicy usługi Powwownow typu „Rozszerzony dostęp” mogą zapraszać na konferencje w Europie i Wielkiej Brytanii osoby dzwoniące ze Stanów Zjednoczonych . Organizatorzy nie otrzymują żadnych rachunków, nie wiążą ich umowy, a każdy uczestnik płaci jedynie za własne połączenie. Usługa konferencyjna jest realizowana natychmiastowo, bez potrzeby rezerwacji, rejestrowania i uiszczania opłat za usługę konferencyjną.

    Share/Bookmark Share this page

    WIĘCEJ WIADOMOŚCI