Konferencja GłosowaKonferencja Sieciowa
POL
 
 
Conference Calls

O nas

Firma Powwownow została założona w 2004 roku, od początku oferując klientom tanie połączenia konferencyjne bez rezerwacji, rachunków i problemów. Przeprowadzając konferencję telefoniczną, klienci nie muszą rezerwować sali konferencyjnej ani rozliczać faktur z Powwownow. Płacą tylko za zwykłą rozmowę telefoniczną, której koszt zostanie dodany do standardowego rachunku, wystawianego przez ich operatora.

Powwownow jest najszybciej rozwijającym się w Europie dostawcą bezpłatnych połączeń konferencyjnych i działa w 15 krajach, włączając w to Wielką Brytanię, USA i największe kraje Europy.

Powwownow i Audio-Cast stanowią nazwy handlowe Via-Vox Limited, która jest brytyjską spółką zarejestrowaną w Companies House (numer spółki 04646978)

Adres pocztowy:

Via-Vox Limited
1st Floor,Vectra House
36 Paradise Road
Richmond
Surrey
TW9 1SE
Wielka Brytania

Numer telefonu: +44 (0)20 3398 0398
Numer faksu: +44 (0)20 3355 4262

W 2013 roku firma Powwownow została przejęta przez PGi, globalnego lidera współpracy i połączeń internetowych, działającego w branży od 20 lat, obecnie jednego z największych niezależnych operatorów konferencyjnych w Europie. Relacja prasowa .

A PGI logo Company


Kadra Powwownow


Paul Lees Paul Lees, Założyciel

W 2004 roku Paul założył Powwownow. Poprzednio Paul pracował w spółce ViewsCast jako Dyrektor Techniczny i projektant produktów. Był tam współodpowiedzialny za opracowanie zaawansowanej platformy internetowej/CT, służącej do zbierania opinii klientów w czasie rzeczywistym za pośrednictwem telefonu i Internetu. Klientami ViewsCast były między innymi BT, Norwich Union i British Gas.

Przed swoją pionierską pracą dla ViewsCast, Paul zdobył piętnastoletnie doświadczenie w branży informatycznej (włączając BT, TNT, Maritz i Research International) w zakresie projektowania systemów, rozwoju i wdrażania oprogramowania.

Jason Downes Jason Downes, CEO

Jason przeszedł do Powwownow z firmy Staples Advantage, w której piastował stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Wielkiej Brytanii. Jason był odpowiedzialny za zarządzanie Staples Advantage, dostarczającej produkty biurowe i usługi dla sektora B2B, zatrudniającej 450 pracownikami i generującej sprzedaż przekraczającą 124 mln funtów.

Jason posiada bogate, ponad 18-letnie doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami w Wielkiej Brytanii oraz w sektorze biznesowym takich marek jak Office Depot czy Rentokil Initial.

Chris Martin Chris Martin, Dyrektor ds. Technicznych

Dzięki 20 lat doświadczenia w budowaniu i kierowaniu zespołami technicznymi, Chris wniósł do Powwownow innowacyjne i skalowalne rozwiązania technologiczne dla sektora biznesowego i konsumenckiego. Na poprzednim stanowisku jako Dyrektor ds. Technicznych w Cheapflights Media, Chris był odpowiedzialny za zaprojektowanie, budowę i wsparcie dla platformy technologicznej do obsługi ponad 140 milionów wizyt serwisu rocznie z całego świata, oraz codzienne zbieranie informacji o milionach transakcji turystycznych.

Przed objęciem stanowiska w Cheapflights Media, Chris był Dyrektorem ds. Technicznych w eBuyer.com, wiodącym brytyjskim serwisie handlu elektronicznego oraz systemów zaplecza organizacyjnego dla przedsiębiorstw. Ponadto Chris kierował zespołami produkcyjnymi i technicznymi w firmie AskJeeves, renomowanej wyszukiwarce internetowej.

Gareth Foster Gareth Foster, Dyrektor ds. marketingu

Gareth jest osobą niezwykle kreatywną, znaną z przekształcania marek i tworzenia zespołów marketingowych z myślą o osiąganiu wyjątkowego wzrostu. Gareth ma siedemnastoletnie doświadczenie w branży oraz dysponuje rozległą wiedzą marketingową i doświadczeniem w kierowaniu zespołami w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Poprzednio pracował w GlaxoSmithKline na stanowisku dyrektora Ecommerce & Direct, gdzie uczestniczył w opracowywaniu strategii firmy w zakresie marketingu cyfrowego i e-commerce. Gareth wcześniej zajmował wyższe stanowiska kierownicze w firmie Electronic Arts reprezentującej prężnie rozwijającą się branżę gier, a na początku swojej kariery pracował w Carphone Warehouse.

Anderew Johnson Andrew Johnson, Dyrektor Finansowy

Andrew posiada 11-letnie doświadczenie w finansach sektorów lotnictwa, spedycji oraz nieruchomości, włączając w to cztery lata w telekomunikacji. Andrew przeszedł do Powwownow z Urban Wimax Networks PLC, w której był Kontrolerem Finansowym i kluczowym członkiem wyższej kadry zarządzającej.

Andrew jest biegłym księgowym oraz posiada wyższe wykształcenie księgowo-finansowe.

Paul Turton Paul Turton, Dyrektor ds. sprzedaży

Paul ma dwudziestoletnie doświadczenie i cieszy się niezwykłym uznaniem w zakresie tworzenia zespołów i rozwijania indywidualnych pracowników, co, dzięki jego wsparciu i dużym zdolnościom przywódczym, pozwala osiągnąć najlepsze wyniki w branży. Paul zdobył szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania ogólnego i zarządzania sprzedażą w różnych branżach, pracując poprzednio jako dyrektor generalny w firmie eventowej EFM Management. Wcześniej zajmował stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w firmie Office Depot będącej globalnym dostawcą artykułów biurowych.